Halefoğlu Öğretmenler Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut..

4 posters

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut..

Mesaj  şivekar Cuma Mart 06, 2009 2:28 pm

halefoğlu köyü ilk öğretim okulnda sanat mimari ve müteahhitlik çalışmaları..emeği geçenlerin eline sağlık

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Image076e

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Image077g

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Image078y

şivekar

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty Teşekkür

Mesaj  çöleskimosu Ptsi Mart 09, 2009 9:53 pm

Şivekar kardeş emeğine sağlık foruma kattığın güzelliklerin devamını bekliyoruz sağolasın...

çöleskimosu

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty Geri: halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut..

Mesaj  akb Cuma Mart 13, 2009 9:25 pm

boyunuz mu uzamış ne sayın müdürüm:)

akb

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty Geri: halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut..

Mesaj  orkogece Paz Mart 15, 2009 4:41 am

fotoğrafta parlayan bişeyler var ve ne ilginçtir kii parlayan şey benim kafam Very Happy Very Happy Very Happy
orkogece
orkogece

http://orkogece.azbuz.com

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty Akb ye cevap

Mesaj  çöleskimosu Paz Mart 15, 2009 9:21 am

Benim her zamanki boyum ama Sanırım seni sıcak su ile yıkamışlar o kadar da dedik çeker Smile diye.

çöleskimosu

Mesaj  akb Paz Mart 15, 2009 11:12 am

Smile müdürüm diyorsadoğrudur:)

akb

halefoğlu köyünde kış etkinlikleri.. etkinlik adı: kardan adam ve umut.. Empty işte bu lafı söyledin öne geçtin

Mesaj  çöleskimosu Çarş. Mart 18, 2009 10:01 pm

sağol dostum ama doğruları sizinle buluyoruz(umarım buluyoruz).İnsanın böyle dostları olunca zaten yanlış yapamaz...

çöleskimosu

Mesaj  akb Perş. Mart 19, 2009 12:33 am

şimdi de sen en öne geçtin müdürüm ama benim hamlem de var daha:)
biz de abilerimizle erişiyoruz doğrulara eğer becerebiliyorsak tabi...

akb

- Similar topics